REFERENCE A SPOLUPRÁCE

REFERENCE A SPOLUPRÁCE

Výškové práce, jako jsou montáže a demontáže ocelových konstrukcí, údržba a opravy budov a reklamních ploch provádíme například pro společnosti Nordic Telecom, Suntel - Group s.r.o., Diamond Facility Services®AGS Bohemianstav a.s., Metalplastcz s.r.o.

        


Jako potápěči spolupracujeme se společnostmi  1.elektrárenská s.r.o. z Českých Budějovic a firmou ČEZ,

        


V oboru informačních technologií velmi úzce spolupracuji s firmou OmegaCZECH, kde se podílím na řešení a grafickému návrhu webových stránek. Malonákladový digitální tisk, tisk bannerů, výrobu řezané reklamy a litých polepů realizuji ve firmě Repropaint. IT služby a poradenství v oblasti hardware, zabezpečení a sítí dodá firma CTR. Speciální letecké snímky a nahravání videií pro vás vytvořím ve spolupráci s PAMAstudio.

                                

Mezi významné zákazníky v oblasti polygrafie patří Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy s.r.o.. Zajišťuji grafické zpracování a tisk metodik a vědeckých prací, zpracovávám prezentační materiály: výroční zprávy letáky, plakáty, bannery, pozvánky, vizitky a pod. Podilím se také na realizaci billboardů a velkoplošné reklamy.
               

 

Dale to jsou například společnosti KASTT, spol. s r.o., Doktor Důlek s.r.o.Cyklomax s.r.o.Ironproduction, Kleinheider - StrojcentrumUnifin - Klima s.r.o.atd.

         

      
 

V roce 2014 jsem byl čelenem realizačního teamu pro pořádání Mistrovství Evropy a Afriky ve vodním lyžování. Měl jsem na starosti promotion, tiskový servis, technické zázemí a provoz jako "trableshooter" včetně zdravotního zabezpečení celé akce.

        
 

Zajímavé odkazy na sapolečnosti se kterými spolupracuji:

    

     

Kontaktní formulář

Nejsou vyplněny všechny údaje

*povinné údaje

S přijatými údaji uživatelů webové stránky je nakládáno v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb., v platném znění a zákona 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti.

Nejsou vyplněny všechny údaje
Jan Slezák - OUTSOURCING
kancelář / doručovací adresa:
kongresové centrum ALDIS
Eliščino nábřeží 375,
500 02 Hradec Králové
 
dílna, sklad, ateliér:
Podnikatelské centrum s.r.o.
Hradecká 1151/9 a 1152/11,
500 03 Hradec Králové
 
mobil: 730 891 930
e-mail: info@janslezak.cz
 
sídlo / fakturační adresa:
Habrmanova 136/3
500 02 Hradec Králové
 
IČ: 47505541
DIČ: CZ730209305
1
 


bankovní účet: 
210964051/0600