INFO

REFERENCE

Výškové práce, jako jsou montáže a demontáže ocelových konstrukcí, údržba a opravy budov a reklamních ploch provádíme například pro společnosti Nordic Telecom, Suntel - Group s.r.o., Diamond Facility Services®AGS Bohemianstav a.s.

        


Jako potápěči spolupracujeme se společnostmi  1.elektrárenská s.r.o. z Českých Budějovic a firmou ČEZ.

        


Zde jsou ukázky některých realizovaných www:

                                

                                

Mezi významné zákazníky v oblasti polygrafie patří Výzkumný a šlechtitelský ústav ovocnářský Holovousy s.r.o.. Zajišťuji grafické zpracování a tisk metodik a vědeckých prací, zpracovávám prezentační materiály: výroční zprávy letáky, plakáty, bannery, pozvánky, vizitky a pod. Podilím se také na realizaci billboardů a velkoplošné reklamy.
                   

V roce 2014 jsem byl členem realizačního teamu pro pořádání Mistrovství Evropy a Afriky ve vodním lyžování. Měl jsem na starosti promotion, tiskový servis, technické zázemí a provoz jako "trableshooter" včetně zdravotního zabezpečení celé akce.

        
 

V oboru informačních technologií velmi úzce spolupracuji s firmou OmegaCZECH, kde se podílím na řešení a grafickému návrhu webových stránek. Malonákladový digitální tisk, tisk bannerů, výrobu řezané reklamy a litých polepů realizuji ve firmě Repropaint. IT služby a poradenství v oblasti hardware, zabezpečení a sítí dodá firma CTR.
                            

                                

JanSLEZAK - OUTSOURCING
sídlo / fakturační adresa: Habrmanova 136/3, 500 02 Hradec Králové
mobil: 730 891 930, e-mail:
info@janslezak.cz
bankovní účet: 210964051/0600
IČ: 47505541, DIČ: CZ7302093051